Newki ile her şeyi kızartın

piyaz-sokhari

Kızarmış yiyecekler! Bu yiyeceğin adını duyduğunuzda bilinçsizce tükürüğünüzün iki katına çıktığını hissediyorsunuz ve kızarmış yiyeceklerin lezzetli sesini dişlerinizin altında hissetme eğilimindesiniz. Bu yiyecekler özel bir şekilde pişirilir ve çok iştah açıcıdır. Soukhari’nin sadece kızarmış tavuktan ibaret olmadığını ve kızarmış soğan gibi diğer yiyecekleri yiyip özel lezzetinin tadını çıkarabileceğinizi bilmek ilginç olabilir. Siz de bu yiyecekleri tanımak istiyorsanız, bu raporun devamında bizimle kalın.

kızarmış tavuk çeşitleri

Kızarmış tavuk, kızartma tekniği ile gıda pazarına sunulan ilk yiyecek oldu ve kısa sürede ilgi gördü. Tavuk farklı kısımlarından hazırlanır ve farklı kısımlarını kızartılmış olarak hazırlayabilir ve yiyebilirsiniz. Kızarmış yemek yapmak uzmanlık ve deneyim gerektirir.

Bir kez unlu mamuller yaptıysanız, ancak iyi sonuçlanmadıysa endişelenmeyin! Bunu tekrarlayarak sorunlarınızı kolayca çözebilir ve kızarmış tavuk dahil kızarmış yiyecekler yiyebilirsiniz.

kızarmış fileto

Kızarmış fileto, birçok hayranı olan en popüler yemeklerden biridir. Nasıl hazırlanacağına dair pek çok soru sorulduğundan, kızarmış fileto nasıl hazırlanır hakkında konuşacağız:

Kızarmış malzemelerin hazırlanması: Kızarmış yiyeceklerin tadını çıkarmak için, kızarmış malzemeleri hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için bir kaba biraz yumurta koyun ve ardından pürüzsüz bir karışım elde edene kadar bir çatalla karıştırın. Bu sırada içine her türlü baharatı ekleyin. Diğer kaseye de dışarıdan aldığınız galeta ununu koyun.
Filetoların hazırlanışı: Bu bölümde tavuk filetoyu hazırlayıp kesik şekilde tepsiye dizin. Dilerseniz filetoyu hazırlamadan önce 24 saat sütte bekletebilirsiniz. Bu, tavuk filetoyu daha lezzetli hale getirir.
Filetoların pişirilmesi: Filetoları önce sıvıya sonra galeta ununa bulayın ve ardından biraz sıvı yağ ile tavada filetoları pişirmeye başlayın.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir